(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Bartovská Eva  (4.B)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

1.GP
MAT
(85)

 
 
-- Poh --

S: 4.B
TH
(38)

1.TL
MAT
(86)

 
 
-- Jíd --

 

3.G
MAT
(77)

4.A (cma) +
CMA
(38)

4.A (cma) +
CMA
(38)

L: 4.B
MAT
(38)

 
Ú
t

 

 

3.G
MAT
(77)

1.TL
MAT
(86)

1.GP
MAT
(85)

           

 
S
t

 

 

1.GP
MAT
(85)

 
 
-- Poh --

 

1.TL
MAT
(86)

S: 4.B
MAT
(38)

3.IS
MAT
(68)

     

 
Č
t

 

 

3.IS
MAT
(68)

2.PA
FYZ
(25)

1.TL
MAT
(86)

4.B
MAT
(38)

 

1.GP
MAT
(85)

3.G
MAT
(77)

   

 
P
á

 

 

3.IS
MAT
(68)

 

2.PA
FYZ
(25)

1.TL
MAT
(86)

         

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Beránková Eva  (3.TL)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

   

2.GP (geo)
IKT
(51)

2.GP (geo)
IKT
(51)

           

 
Ú
t

 

     

 
 
-- Poh --

S: 3.TL (b)
IKT
(51)

S: 3.TL (b)
IKT
(51)

S: 3.TL
TH
(83)

1.PA (b)
IKT
(51)

1.PA (b)
IKT
(51)

 

L: 3.TL (a)
IKT
(51)

L: 3.TL (a)
IKT
(51)

 
S
t

 

 

1.PB (b)
IKT
(51)

1.PB (b)
IKT
(51)

 
 
-- Poh --

   

1.PB (a)
IKT
(60)

1.PB (a)
IKT
(60)

   

 
Č
t

 

 

1.TL (b)
IKT
(51)

1.TL (b)
IKT
(51)

 

2.TL (a)
IKT
(51)

2.TL (a)
IKT
(51)

 
 
-- Jíd --

1.TL (a)
IKT
(51)

1.TL (a)
IKT
(51)

 

 
P
á

 

 

1.GP (b)
IKT
(51)

1.GP (b)
IKT
(51)

1.PA (a)
IKT
(51)

1.PA (a)
IKT
(51)

1.GP (a)
IKT
(51)

1.GP (a)
IKT
(51)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Bečvář Jaroslav  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

L: 1.PA (p1)
PTM
(122)

L: 1.PA (p1)
PTM
(122)

L: 1.PA (p1)
PTM
(122)

L: 1.PA (p1)
PTM
(122)

 
 
-- Jíd --

3.PB (ra)
KOC
(59)

3.PB (ra)
KOC
(59)

3.PB (ra)
KOC
(59)

3.PB (ra)
KOC
(59)

 
Ú
t

 

         

1.PB (a)
KOC
(41)

1.PB (a)
KOC
(41)

 

3.G (uon) +
ÚON
(83)

3.G (uon) +
ÚON
(83)

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

   

 
 
-- Poh --

4.F (a)
CAD
(59)

4.F (a)
CAD
(59)

4.F (a)
CAD
(59)

4.F (a)
CAD
(59)

     

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

                 

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Běhounková Kristýna  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

     

1.PB (b)
ANG
(1a)

3.G (aj)
ANG
(77)

3.PA (aj)
ANG
(1a)

 

1.GP (aj)
ANG
(18)

   

 
Ú
t

 

 

1.PB (b)
ANG
(1a)

   

1.GP (aj)
ANG
(1a)

2.PA (aj1)
ANG
(1a)

 

2.IS
ANG
(1a)

   

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

3.TL (aj)
ANG
(18)

2.IS
ANG
(1a)

 

2.PA (aj1)
ANG
(70)

       

 
Č
t

 

     

3.TL (aj)
ANG
(18)

 

1.GP (aj)
ANG
(1a)

2.PA (aj1)
ANG
(1a)

1.PB (b)
ANG
(18)

   

 
P
á

 

 

3.TL (aj)
ANG
(83)

2.IS
ANG
(75)

 
 
-- Poh --

3.PA (aj)
ANG
(66)

3.PA (aj)
ANG
(66)

3.G (aj)
ANG
(77)

3.G (aj)
ANG
(77)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Brudnová Eva  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

3.TL
SME
(83)

3.PB
SME
(42)

         

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
Ú
t

 

 

3.TL
SME
(83)

3.PB
SME
(42)

3.PB
SME
(42)

 
 
-- Poh --

4.A
STV
(64)

4.B
DKK
(38)

4.A
DKK
(8)

   

 
S
t

 

 

4.A
STV
(64)

4.A
STV
(64)

3.PB
STK
(42)

3.PB
STK
(42)

 
 
-- Jíd --

   

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
Č
t

 

 

4.A
STV
(64)

3.PB
STK
(42)

             

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Brůj Zbyšek  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

2.TL (nj2b)
NEM2
(1a)

 
 
-- Poh --

 

3.G (nj) +
NEM
(1a)

3.TL (nj2a)
NEM2
(83)

1.TL (nj2b)
NEM2
(1a)

     

 
Ú
t

 

   

2.TL (nj2b)
NEM2
(1a)

 

2.GP (nj) +
NEM
(87)

1.TL (nj2b)
NEM2
(18)

2.TL (nj2a)
NEM2
(87)

     

 
S
t

 

3.TL (nj2a)
NEM2
(83)

1.TL
ZAE
(86)

2.TL (nj2a)
NEM2
(87)

 

 
 
-- Jíd --

2.GP (nj) +
NEM
(87)

       

 
Č
t

 

 

1.PB
ZAE
(41)

 
 
-- Poh --

1.GP
ZAE
(85)

1.TL (nj2b)
NEM2
(18)

 

2.GP (nj) +
NEM
(87)

 

2.TL (nj2a)
NEM2
(1a)

 

 
P
á

 

     

2.TL (nj2b)
NEM2
(87)

3.TL (nj2a)
NEM2
(83)

3.G (nj) +
NEM
(83)

3.G (nj) +
NEM
(83)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Čepičková Magdaléna  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 
 
-- blvh --

3.G
KRY
(49)

3.G
KRY
(49)

3.G
KRY
(49)

 

1.GP (geo)
GEO
(85)

1.GP (geo)
GEO
(85)

     

 
Ú
t

 

 
 
-- blvh --

 

3.G
TVM
(77)

 

 
 
-- Jíd --

1.GP (geo)
TVM
(25)

2.GP (geo)
KRY
(18)

2.GP (geo)
KRY
(18)

   

 
S
t

 

 
 
-- blvh --

         

3.G
TVM
(77)

3.G
TVM
(77)

   

 
Č
t

 

 
 
-- blvh --

1.GP (geo)
GEO
(18)

1.GP (geo)
GEO
(18)

 

3.G
TVM
(77)

 

 
 
-- Poh --

1.GP (geo)
KRY
(25)

3.G
GEO
(77)

 

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

2.GP (geo)
TVM
(18)

2.GP (geo)
TVM
(18)

3.G
GEO
(77)

3.G
GEO
(77)

 

 
 
-- Jíd --

1.GP (geo)
TVM
(85)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Černá Bohdana  (1.TL)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

1.TL
CJL
(86)

 

3.PB
CJL
(42)

2.GP
CJL
(40)

1.PA
CJL
(80)

4.B
CJD
(38)

 

1.TL
DEJ
(86)

 

 
Ú
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

1.TL
CJL
(86)

 
 
-- Poh --

3.PA
CJL
(66)

       

 
S
t

 

 

2.GP
CJL
(40)

1.TL
CJL
(86)

S: 1.TL
TH
(86)

1.PA
CJL
(80)

3.PA
CJL
(66)

 
 
-- Jíd --

 

S: 1.TL
DEJ
(86)

 

L: 1.TL
DEJ
(86)

 
Č
t

 

 

3.PB
CJL
(42)

3.PA
CJL
(66)

 
 
-- Poh --

 

4.B
CJD
(38)

       

 
P
á

 

   

1.PA
CJL
(80)

4.B
CJD
(38)

3.PB
CJL
(42)

1.TL
CJL
(86)

2.GP
CJL
(40)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Čiháková Simona  (3.PB)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

       

3.PA (ajb) +
ANG
(42)

3.PB (aj)
ANG
(42)

   

4.A (saj) +
SAJ
(42)

4.A (saj) +
SAJ
(42)

 
Ú
t

 

 

S: 3.PB
TH
(42)

3.TL
KPS
(83)

 
 
-- Poh --

 

2.PA (aj2)
ANG
(70)

       

L: 3.PB
POS
(42)

 
S
t

 

4.F (ang1)
ANG
(67)

4.F (ang1)
ANG
(67)

 
 
-- Poh --

 

 
 
-- Poh --

2.PA (aj2)
ANG
(64)

S: 3.PB
POS
(42)

     

 
Č
t

 

 

3.TL
KPS
(83)

1.PA
ZAE
(80)

 

3.PB (aj)
ANG
(42)

3.PB (aj)
ANG
(42)

2.PA (aj2)
ANG
(70)

3.PB
POS
(42)

   

 
P
á

 

 

4.F (ang1)
ANG
(67)

3.PB
POS
(42)

3.PB
POS
(42)

 

3.PA (ajb) +
ANG
(1a)

3.PA (ajb) +
ANG
(1a)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Drahokoupilová Alena  (1.PA)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

     

S: 1.PA
POS
(80)

S: 1.PA
POS
(80)

         

 
Ú
t

 

   

1.PA
POS
(80)

 

 
 
-- Jíd --

1.GP (stav)
ARC
(85)

1.TL (b)
ARC
(64)

1.TL (b)
ARC
(64)

2.TL
KPS
(87)

 

 
S
t

 

   

1.PA
POS
(80)

S: 1.PA
TH
(80)

 

 
 
-- Poh --

2.GP (stav)
KOC
(17)

2.GP (stav)
KOC
(17)

2.TL
KPS
(87)

 
 
-- blvh --

L: 1.PA
POS
(80)

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

4.A (pos)
STG
(64)

4.A (pos)
STG
(64)

 

1.PA (b)
KOC
(2)

1.PA (b)
KOC
(2)

1.GP (stav)
ARC
(85)

S: 1.PA
POS
(80)

 

 
P
á

 

 

2.PA (b)
KOC
(17)

2.PA (b)
KOC
(17)

   

4.B (pos)
STG
(64)

4.B (pos)
STG
(64)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Finková Petra  (2.GP)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

1.TL (a)
ANG
(1a)

 

3.IS (aj)
ANG
(68)

 

4.A (ang2)
ANG
(64)

1.PA (b)
ANG
(1a)

   

 
Ú
t

 

   

 
 
-- Poh --

S: 2.GP
TH
(40)

2.GP (aj1)
ANG
(40)

2.GP (aj2)
ANG
(40)

       

 
S
t

 

   

3.TL (ajg)
ANG
(83)

4.A (ang2)
ANG
(64)

2.GP (aj2)
ANG
(1a)

2.GP (aj1)
ANG
(1a)

1.PA (b)
ANG
(1a)

1.TL (a)
ANG
(64)

   

 
Č
t

 

     

3.TL (ajg)
ANG
(1a)

1.PA (b)
ANG
(1a)

 
 
-- Jíd --

2.GP (aj1)
ANG
(40)

2.GP (aj2)
ANG
(40)

   

 
P
á

 

 

3.TL (ajg)
ANG
(64)

1.TL (a)
ANG
(1a)

 

4.A (ang2)
ANG
(64)

3.IS (aj)
ANG
(68)

3.IS (aj)
ANG
(68)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Fládrová Hana  (2.PA)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

   

4.F
KPS
(67)

 

2.PA (a)
KOC
(70)

2.PA (a)
KOC
(70)

3.PA (fl) +
KOC
(60)

3.PA (fl) +
KOC
(60)

3.PA (fl) +
KOC
(60)

3.PA (fl) +
KOC
(60)

 
Ú
t

 

 

4.A (pro)
PRO
(60)

4.A (pro)
PRO
(60)

4.A (pro)
PRO
(60)

 

4.F
KPS
(67)

4.F
KPS
(67)

 

S: 2.PA
POS
(70)

 

 
S
t

 

     

L: 2.PA
POS
(70)

L: 2.PA
POS
(70)

 
 
-- Jíd --

   

3.PA
EKO
(66)

 

 
Č
t

 

     

S: 2.PA
TH
(70)

 
 
-- Poh --

 

3.PA
EKO
(66)

 

4.A (srb) +
SRB
(70)

4.A (srb) +
SRB
(70)

L: 2.PA
POS
(70)

 
P
á

 

     

3.PA
EKO
(66)

 

 
 
-- Jíd --

2.PA
POS
(70)

2.PA
POS
(70)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Grubr Aleš  (4.F)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

2.PA
MAT
(70)

1.GP
FYZ
(25)

 

4.F
MAT
(67)

S: 4.F
FYZ
(67)

2.GP
FYZ
(25)

     

L: 4.F
TH
(67)

 
Ú
t

 

 

2.TL
FYZ
(25)

2.IS
FYZ
(25)

     

1.PA
FYZ
(25)

1.GP
FYZ
(25)

   

 
S
t

 

 

L: 2.PA
MAT
(70)

L: 2.PA
MAT
(70)

4.F
MAT
(67)

 
 
-- Jíd --

         

 
Č
t

 

 

2.PA
MAT
(70)

4.F
FYZ
(67)

2.TL
FYZ
(25)

 
 
-- Poh --

3.TL
FYZ
(25)

 
 
-- Jíd --

     

 
P
á

 

 

2.IS
FYZ
(25)

2.TL
FYZ
(25)

3.TL
FYZ
(83)

2.GP
FYZ
(25)

2.PA
MAT
(70)

S: 4.F
FYZ
(25)

1.PA
FYZ
(25)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Halíř Martin  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

   

3.IS
DOS
(68)

3.IS
DOS
(68)

2.IS
DOS
(75)

 

2.IS
GZS
(75)

 
 
-- Jíd --

1.PB
STM
(41)

 

 
Ú
t

 

 

4.A (dop) +
PRO
(51)

4.A (dop) +
PRO
(51)

4.A (dop) +
PRO
(51)

4.A (dop) +
DOS
(17)

         

 
S
t

 

 

S: 2.PA (p1)
PTM
(122)

S: 2.PA (p1)
PTM
(122)

S: 2.PA (p1)
PTM
(122)

S: 2.PA (p1)
PTM
(122)

         

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

4.A (dop) +
DOS
(17)

4.A (dop) +
DOS
(17)

     

2.IS
DOS
(75)

   

 
P
á

 

 

S: 1.PB
STM
(41)

S: 1.PB
STM
(41)

L: 1.PB (p2)
PTM
(122)

L: 1.PB (p2)
PTM
(122)

         

L: 1.PB (p2)
PTM
(122)

L: 1.PB (p2)
PTM
(122)

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Hanauerová Vlasta  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

             

4.F
EKB
(67)

4.F
EKB
(67)

 

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Hořejší Kateřina  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

4.B (aj2) +
ANG
(1a)

4.B (aj2) +
ANG
(1a)

               

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

 

4.B (aj2) +
ANG
(1a)

               

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Hrabák Jiří  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 
Ú
t

 

 

4.A (vod) +
ZVS
(38)

4.A (vod) +
ZVS
(38)

3.IS
ZVS
(68)

2.IS
HYH
(75)

         

 
S
t

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 
Č
t

 

   

3.IS
ZVS
(68)

4.A (vod) +
ZVS
(8)

 

2.IS
HYH
(75)

       

 
P
á

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Huml Michal  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

   

2.GP (stav)
IKT
(60)

2.GP (stav)
IKT
(60)

2.PA (b)
IKT
(60)

2.PA (b)
IKT
(60)

       

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

       

2.TL (b)
IKT
(61)

2.TL (b)
IKT
(61)

       

 
P
á

 

 

2.PA (a)
IKT
(60)

2.PA (a)
IKT
(60)

2.IS
IKT
(59)

2.IS
IKT
(60)

         

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Chmelíková Václava  (1.GP)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

2.PA
CJL
(70)

1.GP
CJL
(85)

 
 
-- Poh --

2.TL
CJL
(87)

   

4.A (scj) +
SČJ
(67)

4.A (scj) +
SČJ
(67)

 
Ú
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

2.PA
DEJ
(70)

   

 
 
-- Poh --

2.TL
CJL
(87)

1.GP
CJL
(85)

 

 
S
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

1.GP
CJL
(85)

S: 1.GP
TH
(85)

 

3.TL
CJL
(83)

2.TL
CJL
(87)

2.PA
CJL
(70)

2.PA
DEJ
(70)

 

L: 1.GP
DEJ
(85)

 
Č
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

2.TL
DEJ
(87)

1.PA
DEJ
(80)

 

 
 
-- Poh --

3.TL
CJL
(83)

 

S: 1.GP
DEJ
(85)

 

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

3.TL
CJL
(83)

 

2.PA
CJL
(70)

2.TL
DEJ
(87)

 

2.TL
CJL
(87)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Jakubcová Libuše  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

3.PA
STK
(66)

   

 
 
-- Jíd --

4.B
STV
(38)

2.TL
SME
(87)

3.IS
STK
(68)

3.IS
STK
(68)

 

 
Ú
t

 

         

 
 
-- Jíd --

3.PA
STK
(66)

3.IS
SME
(68)

L: 2.GP (stav)
SME
(40)

L: 2.GP (stav)
SME
(40)

 
S
t

 

   

4.B
STV
(38)

4.B
STV
(38)

 

3.IS
SME
(68)

1.PB (b)
KOC
(41)

1.PB (b)
KOC
(41)

2.IS
KOC
(2)

2.IS
KOC
(2)

 
Č
t

 

 

2.TL
SME
(87)

 

3.IS
STK
(68)

3.IS
SME
(68)

         

 
P
á

 

 

3.PA
STK
(66)

4.B
STV
(38)

 

 
 
-- Poh --

   

2.GP (stav)
SME
(40)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Karlík Tomáš  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

           

 
 
-- Jíd --

2.IS
POS
(75)

2.IS
POS
(75)

 

 
Ú
t

 

 

4.A (prob) +
PRO
(59)

4.A (prob) +
PRO
(59)

4.A (prob) +
PRO
(59)

   

 
 
-- Poh --

 

2.IS
SME
(75)

 

 
S
t

 

               

2.GP (stav)
POS
(40)

2.GP (stav)
POS
(40)

 
Č
t

 

 

S: 2.IS (p1)
PTM
(122)

S: 2.IS (p1)
PTM
(122)

S: 2.IS (p1)
PTM
(122)

S: 2.IS (p1)
PTM
(122)

1.PA (a)
KOC
(80)

1.PA (a)
KOC
(80)

 
 
-- Jíd --

4.A (acd) +
ACD
(59)

4.A (acd) +
ACD
(59)

L: 2.IS
POS
(75)

L: 2.IS
POS
(75)

 
P
á

 

 

2.GP (stav)
POS
(40)

2.GP (stav)
POS
(40)

 

3.TL (nj2b)
CAD
(59)

3.TL (nj2b)
CAD
(59)

3.TL (nj2b)
CAD
(59)

2.IS
SME
(75)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Kolář Václav  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

     

2.PA
SME
(70)

4.B
STP
(38)

 

3.PA (bc)
KOC
(51)

3.PA (bc)
KOC
(51)

3.PA (bc)
KOC
(51)

3.PA (bc)
KOC
(51)

 
Ú
t

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

         

 
S
t

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

   

3.TL (cad1)
CAD
(51)

3.TL (cad1)
CAD
(51)

3.TL (cad1)
CAD
(51)

 

 
Č
t

 

           

4.B
STP
(38)

2.PA
SME
(70)

4.A (ttp) +
TTP
(38)

4.A (ttp) +
TTP
(38)

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Königová Michaela  (2.IS)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

2.IS
MAT
(75)

3.PA
MAT
(66)

S: 2.IS
TH
(75)

 

1.TL
FYZ
(25)

       

L: 2.IS
MAT
(75)

 
Ú
t

 

     

2.TL
MAT
(87)

1.PB
FYZ
(25)

 
 
-- Jíd --

 

3.PB
MAT
(42)

3.G (cma) +
CMA
(68)

3.G (cma) +
CMA
(68)

 
S
t

 

 

3.PB
MAT
(42)

2.IS
MAT
(75)

2.TL
MAT
(87)

2.TL
MAT
(87)

1.TL
FYZ
(25)

 
 
-- Poh --

3.PA
MAT
(66)

   

 
Č
t

 

 

L: 2.IS
MAT
(75)

L: 2.IS
MAT
(75)

     

S: 2.IS
MAT
(75)

     

 
P
á

 

 

3.PB
MAT
(42)

3.PA
MAT
(66)

1.TL
FYZ
(86)

2.TL
MAT
(87)

1.PB
FYZ
(25)

 
 
-- Jíd --

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Koskuba Jakub  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

2.IS (Chl)
TEV
(Tv)

1.PB (Dív)
TEV
(Tv)

               

 
Ú
t

 

 

1.PA (Dív) +
TEV
(Tv)

1.GP (Dív)
TEV
(Tm)

1.PB (Dív)
TEV
(Tm)

3.PA (Dív) +
TEV
(Tm)

2.TL (Chl)
TEV
(Tm)

2.IS (Chl)
TEV
(Tm)

     

 
S
t

 

1.PA (Chl)
TEV
(Tm)

2.TL (Chl)
TEV
(Tv)

   

4.B (Dív) +
TEV
(Tv)

         

 
Č
t

 

     

3.PA (Dív) +
TEV
(Tm)

           

 
P
á

 

     

1.GP (Dív)
TEV
(Tm)

4.B (Dív) +
TEV
(Tm)

1.PA (Chl)
TEV
(Tm)

1.PA (Dív) +
TEV
(Tv)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Kováčová Alena  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

S: 4.A (pro)
ROZ
(61)

S: 4.A (pro)
ROZ
(61)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Jíd --

1.GP (stav)
KOC
(2)

1.GP (stav)
KOC
(2)

4.F
STP
(67)

   

L: 4.B (pro)
ROZ
(61)

L: 4.B (pro)
ROZ
(61)

 
Ú
t

 

 

4.B (pro)
PRO
(61)

4.B (pro)
PRO
(61)

4.B (pro)
PRO
(61)

4.B (pos)
KON
(38)

3.PB
EKO
(42)

 
 
-- Jíd --

     

 
S
t

 

           

L: 3.PB
EKO
(42)

3.PB
EKO
(42)

S: 3.PB
EKO
(42)

 

 
Č
t

 

 

4.F
STP
(67)

4.B (pos)
KON
(38)

4.B (pos)
KON
(38)

           

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Kravec Petr  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

   

3.TL
AM
(83)

         

S: 3.TL
MAT
(83)

1.PA
CHE
(21)

 
Ú
t

 

       

S: 3.TL (a)
AM
(59)

S: 3.TL (a)
AM
(59)

L: 3.TL
MAT
(83)

     

L: 3.TL (b)
AM
(59)

L: 3.TL (b)
AM
(59)

 
S
t

 

 

3.TL
MAT
(83)

               

 
Č
t

 

       

3.TL
MAT
(83)

     

3.TL
CHE
(83)

3.TL
CHE
(21)

 
P
á

 

 

1.PA
CHE
(80)

               

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Kyptová Lenka  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

     

3.TL (Chl)
TEV
(Tm)

4.A (Chl)
TEV
(Tm)

 
 
-- Poh --

2.PA (Chl)
TEV
(Tv)

2.GP (Chl)
TEV
(Tv)

   

 
Ú
t

 

 

1.TL (Chl)
TEV
(Tm)

1.GP (Chl)
TEV
(Tv)

   

2.IS (Dív) +
TEV
(Tv)

3.PB (Chl)
TEV
(Tv)

3.PA (Chl)
TEV
(Tv)

   

 
S
t

 

 

2.IS (Dív) +
TEV
(Tm)

3.PA
OBN
(66)

3.TL (Chl)
TEV
(Tm)

 

4.F (Chl)
TEV
(Tv)

       

 
Č
t

 

 

3.PA
OBN
(66)

 

3.PA (Chl)
TEV
(Tv)

2.GP (Chl)
TEV
(Tv)

2.PA (Chl)
TEV
(Tv)

3.PB (Chl)
TEV
(Tv)

     

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

4.A (Chl)
TEV
(Tm)

 

 
 
-- Jíd --

4.F (Chl)
TEV
(Tv)

1.TL (Chl)
TEV
(Tm)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Lejsek Josef  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

L: 1.PA (p2)
PTM
(121)

L: 1.PA (p2)
PTM
(121)

L: 1.PA (p2)
PTM
(121)

L: 1.PA (p2)
PTM
(121)

         

 
Ú
t

 

         

 
 
-- Poh --

S: 2.GP (p1)
PTM
(121)

S: 2.GP (p1)
PTM
(121)

S: 2.GP (p1)
PTM
(121)

S: 2.GP (p1)
PTM
(121)

 
S
t

 

 

S: 2.PA (p3)
PTM
(121)

S: 2.PA (p3)
PTM
(121)

S: 2.PA (p3)
PTM
(121)

S: 2.PA (p3)
PTM
(121)

 

S: 1.GP (stav)
STM
(85)

S: 1.GP (stav)
STM
(85)

L: 1.GP (p2)
PTM
(121)

L: 1.GP (p2)
PTM
(121)

L: 1.GP (p2)
PTM
(121)

L: 1.GP (p2)
PTM
(121)

 
Č
t

 

 

S: 2.IS (p3)
PTM
(121)

S: 2.IS (p3)
PTM
(121)

S: 2.IS (p3)
PTM
(121)

S: 2.IS (p3)
PTM
(121)

         

 
P
á

 

 

L: 1.PB (p1)
PTM
(121)

L: 1.PB (p1)
PTM
(121)

L: 1.PB (p1)
PTM
(121)

L: 1.PB (p1)
PTM
(121)

 

 
 
-- Poh --

1.GP (stav)
STM
(64)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Mainzerová Iva  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

         

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
Ú
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

4.F (a)
AAR
(64)

4.F (a)
AAR
(64)

 

 
 
-- Poh --

L: 2.GP (stav)
ARC
(40)

L: 2.GP (stav)
ARC
(40)

3.G (moa) +
MOA
(42)

3.G (moa) +
MOA
(42)

 
S
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

   

2.IS
DEG
(75)

2.IS
DEG
(75)

       

 
Č
t

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

2.GP
DEG
(40)

2.GP
DEG
(40)

 

1.PB
ARC
(41)

1.PB
ARC
(41)

     

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

4.F (a)
AAR
(64)

 

 
 
-- Poh --

2.GP (stav)
ARC
(40)

       

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Mašek František  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

   

2.TL
DEG
(8)

2.TL
DEG
(8)

           

 
Ú
t

 

 

2.PA
DEG
(8)

2.PA
DEG
(8)

   

1.PB (b)
DEG
(2)

1.PB (b)
DEG
(2)

1.PA (a)
DEG
(2)

1.PA (a)
DEG
(2)

 

 
S
t

 

 

1.PB (a)
DEG
(2)

1.PB (a)
DEG
(2)

 
 
-- Poh --

4.A
MAT
(8)

         

 
Č
t

 

 

1.TL (a)
DEG
(2)

1.TL (a)
DEG
(2)

 
 
-- Poh --

4.A
MAT
(64)

 
 
-- Jíd --

 

1.TL (b)
DEG
(2)

1.TL (b)
DEG
(2)

 

 
P
á

 

 

1.GP (a)
DEG
(2)

1.GP (a)
DEG
(2)

1.PA (b)
DEG
(2)

1.PA (b)
DEG
(2)

1.GP (b)
DEG
(2)

1.GP (b)
DEG
(2)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Mašek Václav  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

S: 1.PA
STM
(80)

S: 1.PA
STM
(80)

L: 1.PA (p3)
PTM
(119)

L: 1.PA (p3)
PTM
(119)

 
 
-- Poh --

       

L: 1.PA (p3)
PTM
(119)

L: 1.PA (p3)
PTM
(119)

 
Ú
t

 

       

1.PA
STM
(80)

 

S: 2.GP (p2)
PTM
(119)

S: 2.GP (p2)
PTM
(119)

S: 2.GP (p2)
PTM
(119)

S: 2.GP (p2)
PTM
(119)

 
S
t

 

 

S: 2.PA (p2)
PTM
(119)

S: 2.PA (p2)
PTM
(119)

S: 2.PA (p2)
PTM
(119)

S: 2.PA (p2)
PTM
(119)

 
 
-- Poh --

L: 1.GP (p1)
PTM
(119)

L: 1.GP (p1)
PTM
(119)

L: 1.GP (p1)
PTM
(119)

L: 1.GP (p1)
PTM
(119)

 
Č
t

 

 

S: 2.IS (p2)
PTM
(119)

S: 2.IS (p2)
PTM
(119)

S: 2.IS (p2)
PTM
(119)

S: 2.IS (p2)
PTM
(119)

         

 
P
á

 

 

L: 1.PB (p3)
PTM
(119)

L: 1.PB (p3)
PTM
(119)

L: 1.PB (p3)
PTM
(119)

L: 1.PB (p3)
PTM
(119)

         

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Maternová Vlasta  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
Ú
t

 

 

2.GP (geo)
GEO
(40)

2.GP (geo)
GEO
(40)

3.G
GEV
(77)

       

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
S
t

 

 

3.G (a)
GPR
(49)

3.G (a)
GPR
(49)

3.G (a)
GPR
(49)

3.G (a)
GPR
(49)

     

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
Č
t

 

   

3.G
GEV
(49)

3.G
GEV
(49)

3.PA (gpa)
GEO
(66)

3.PA (gpa)
GEO
(66)

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
P
á

 

 

3.G
GEV
(77)

 
 
-- Poh --

   

2.GP (geo)
GEO
(18)

   

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Matoušková Vladislava  (4.A)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

3.PB
OBN
(42)

L: 4.A
OBE
(64)

S: 4.A
TH
(64)

3.TL (nj2b)
NEM2
(83)

 

1.TL (nj2a)
NEM2
(86)

1.GP (nj)
NEM
(85)

   

L: 4.A
OBE
(64)

 
Ú
t

 

     

3.TL
OBN
(83)

1.GP (nj)
NEM
(85)

1.TL (nj2a)
NEM2
(86)

 

3.G
CJL
(77)

   

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

3.PB
OBN
(42)

   

4.A
CJD
(8)

3.TL (nj2b)
NEM2
(83)

3.TL (nj2b)
NEM2
(83)

   

 
Č
t

 

 

3.G
CJL
(77)

3.TL
OBN
(83)

 

1.TL (nj2a)
NEM2
(86)

1.GP (nj)
NEM
(85)

 

4.A
CJD
(64)

   

 
P
á

 

 

4.A
OBE
(8)

3.G
CJL
(77)

4.A
CJD
(64)

 
 
-- Jíd --

         

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Maulová Jitka  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 
 
-- blvh --

             

1.GP (geo)
GPR
(18)

1.GP (geo)
GPR
(18)

 
Ú
t

 

 
 
-- blvh --

2.GP (stav)
GEO
(18)

2.GP (stav)
GEO
(18)

     

2.PA
GEO
(70)

2.PA
GEO
(70)

2.GP (geo)
GEV
(18)

2.GP (geo)
GEV
(18)

 
S
t

 

 
 
-- blvh --

 

3.IS
GEO
(68)

3.IS
GEO
(68)

   

S: 1.GP (ge1)
GPR
(18)

S: 1.GP (ge1)
GPR
(18)

S: 1.GP (ge1)
GPR
(18)

S: 1.GP (ge1)
GPR
(18)

L: 1.GP (ge2)
GPR
(18)

L: 1.GP (ge2)
GPR
(18)

L: 1.GP (ge2)
GPR
(18)

L: 1.GP (ge2)
GPR
(18)

 
Č
t

 

 
 
-- blvh --

     

3.PA (ajb) +
GEO
(17)

3.PA (ajb) +
GEO
(17)

       

 
P
á

 

 
 
-- blvh --

   

 
 
-- Poh --

 

3.PB (aj)
GEO
(42)

3.PB (aj)
GEO
(42)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Michalcová Lenka  (1.PB)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

2.GP
MAT
(40)

1.PB
MAT
(41)

1.TL
CHE
(21)

 
 
-- Poh --

 

1.PA
MAT
(80)

2.TL
CHE
(21)

   

 
Ú
t

 

 

1.GP
CHE
(21)

1.PB
MAT
(41)

1.PA
MAT
(80)

           

 
S
t

 

 

1.PA
MAT
(80)

2.GP
MAT
(40)

S: 1.PB
TH
(41)

1.PB
MAT
(41)

1.GP
CHE
(21)

   

1.PB
CHE
(21)

 

L: 1.PB
CHE
(21)

 
Č
t

 

 

1.PA
MAT
(80)

1.PB
MAT
(41)

 

S: 1.PB
CHE
(21)

2.GP
MAT
(40)

1.TL
CHE
(21)

     

 
P
á

 

 

1.TL
CHE
(21)

 
 
-- Poh --

2.GP
MAT
(40)

 

 
 
-- Poh --

2.TL
CHE
(21)

     

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Novák Stanislav  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 
Ú
t

 

   

3.IS
VOS
(68)

4.A (vod) +
VOS
(8)

4.A (vod) +
VOS
(8)

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

4.A (vod) +
VOS
(8)

3.IS
KOC
(59)

3.IS
KOC
(59)

3.IS
KOC
(59)

 
Č
t

 

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

 
P
á

 

     

3.IS
VOS
(68)

 

4.A (vod) +
PRO
(60)

4.A (vod) +
PRO
(60)

4.A (vod) +
PRO
(60)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Novická Jitka  (2.TL)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

2.TL (a)
ANG
(87)

1.TL (b)
ANG
(86)

1.PB (a)
ANG
(41)

S: 2.TL
TH
(87)

 

4.A (ang1)
ANG
(18)

1.PA (a)
ANG
(80)

   

 
Ú
t

 

 

1.PB (a)
ANG
(41)

2.TL (a)
ANG
(87)

     

2.TL (b)
ANG
(1a)

     

 
S
t

 

4.B (aj1)
ANG
(38)

4.B (aj1)
ANG
(38)

2.TL (b)
ANG
(1a)

4.A (ang1)
ANG
(18)

   

1.PA (a)
ANG
(80)

1.TL (b)
ANG
(86)

   

 
Č
t

 

       

1.PA (a)
ANG
(80)

 
 
-- Poh --

 

1.PB (a)
ANG
(41)

2.TL (b)
ANG
(87)

 

 
P
á

 

 

4.B (aj1)
ANG
(38)

1.TL (b)
ANG
(86)

2.TL (a)
ANG
(1a)

4.A (ang1)
ANG
(1a)

         

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Petráková Jana  (3.PA)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

S: 4.A (prob) +
ROZ
(59)

S: 4.A (prob) +
ROZ
(59)

3.PA
SME
(66)

 

1.PB
POS
(41)

1.PB
POS
(41)

4.A
STP
(8)

1.GP (stav)
POS
(85)

 

 
Ú
t

 

 

S: 3.PA
TH
(66)

3.PA
POS
(66)

3.PA
SME
(66)

4.A (pos)
KON
(64)

   

 
 
-- Jíd --

1.PB
POS
(41)

 

L: 3.PA
POS
(66)

 
S
t

 

 

3.PA
SME
(66)

 

3.PA
POS
(66)

3.PA
POS
(66)

     

S: 1.GP (stav)
POS
(85)

S: 1.GP (stav)
POS
(85)

 
Č
t

 

 

1.GP (stav)
POS
(85)

1.GP (stav)
POS
(85)

 

 
 
-- Jíd --

4.A
STP
(8)

       

 
P
á

 

     

S: 1.PB
POS
(41)

S: 1.PB
POS
(41)

4.A (pos)
KON
(8)

4.A (pos)
KON
(18)

S: 3.PA
POS
(66)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Raunerová Ivana  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

     

4.F (b)
CAD
(60)

4.F (b)
CAD
(60)

4.F (b)
CAD
(60)

4.F (b)
CAD
(60)

     

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Spálenská Vladimíra  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

 

3.G (b)
GPR
(61)

3.G (b)
GPR
(61)

3.G (b)
GPR
(61)

3.G (b)
GPR
(61)

 

2.GP (geo)
GPR
(49)

2.GP (geo)
GPR
(49)

2.GP (geo)
GPR
(49)

2.GP (geo)
GPR
(49)

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Švácha Martin  (3.IS)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

3.IS
CJL
(68)

2.IS
CJL
(75)

4.F
CJD
(67)

   

 
 
-- Poh --

1.PB
CJL
(41)

   

 
Ú
t

 

 

2.IS
CJL
(75)

 

2.IS
DEJ
(75)

3.IS
OBN
(68)

S: 3.IS
TH
(68)

   

3.G (ctd) +
CTD
(77)

3.G (ctd) +
CTD
(77)

L: 3.IS
OBN
(68)

 
S
t

 

     

2.GP
DEJ
(40)

 
 
-- Poh --

 

4.F
CJD
(67)

2.IS
DEJ
(75)

   

 
Č
t

 

 

2.GP
DEJ
(40)

 

1.PB
CJL
(41)

 
 
-- Jíd --

   

3.IS
CJL
(68)

S: 3.IS
OBN
(68)

 

 
P
á

 

   

3.IS
CJL
(68)

4.F
CJD
(67)

 

2.IS
CJL
(75)

1.PB
CJL
(41)

1.PB
DEJ
(41)

   

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Trčková Irena  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 

3.TL
ARC
(83)

3.TL
ARC
(83)

2.PA
ARC
(70)

2.PA
ARC
(70)

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

4.F (b)
AAR
(67)

4.F (b)
AAR
(67)

   

1.TL (a)
ARC
(86)

1.TL (a)
ARC
(86)

3.G (aud) +
AUD
(66)

3.G (aud) +
AUD
(66)

 
S
t

 

           

 
 
-- Jíd --

1.PA
ARC
(80)

1.PA
ARC
(80)

 

 
Č
t

 

             

2.TL
ARC
(87)

4.A (ars) +
ARS
(67)

4.A (ars) +
ARS
(67)

 
P
á

 

 

2.TL
ARC
(87)

4.F (b)
AAR
(67)

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

 
 
-- blvh --

       

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Turek Václav  (3.G)

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

 

1.PB (Chl)
TEV
(Tm)

 

3.TL (Dív)
TEV
(Tv)

4.A (Dív)
TEV
(Tv)

3.G (Chl) +
TEV
(Tm)

3.G (Dív) +
TEV
(Tm)

2.GP (Dív) +
TEV
(Tm)

   

 
Ú
t

 

 

4.F
OBE
(67)

 
 
-- Poh --

1.PB (Chl)
TEV
(Tv)

 

S: 3.G
TH
(77)

3.G
OBN
(77)

4.B
OBE
(38)

4.B
OBE
(38)

 

L: 3.G
OBN
(77)

 
S
t

 

   

4.F
OBE
(67)

3.TL (Dív)
TEV
(Tv)

4.B (Chl)
TEV
(Tm)

 

 
 
-- Poh --

 

S: 3.G
OBN
(77)

 

 
Č
t

 

       

2.GP (Dív) +
TEV
(Tm)

3.G (Chl) +
TEV
(Tm)

3.G (Dív) +
TEV
(Tm)

     

 
P
á

 

   

4.A (Dív)
TEV
(Tv)

1.GP (Chl)
TEV
(Tv)

4.B (Chl)
TEV
(Tv)

 
 
-- Jíd --

       

 

(rozvrh platný od 08.02.2016)

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň  Walta Petr  

 

0
7:15- 8:00

1
8:05- 8:50

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:20-15:05

9
15:10-15:55

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

         

4.A (dop) +
ŽSS
(38)

4.A (dop) +
ŽSS
(38)

3.IS
ŽSS
(68)

3.IS
ŽSS
(68)

 

Zpracováno v systému Bakaláři