Suplování:   Středa 5.9.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.G

 

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

1.PA

 

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

1.PB

 

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

 

1.PC

 

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

1.TL

 

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

sez

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bartovská Eva (mimP)

           

-

     

Beránková Eva (sez)

 

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Bečvář Jaroslav (sez)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Brůj Zbyšek (sez)

 

-

-

..

..

..

..

..

-

 

Čiháková Simona (mimP)

   

>>

             

Drahokoupilová Alena (mimP)

 

-

   

..

         

Duníková Jana (mimP)

             

-

   

Finková Petra (sez)

 

-

..

..

-

-

-

..

-

 

Grubr Aleš (sez)

 

-

..

..

..

-

-

..

-

-

Halíř Martin (mimP)

         

-

       

Chmelíková Václava (lék.)

         

-

..

-

   

Jakubcová Libuše (mimP)

               

-

 

Kolář Václav (mimP)

           

-

     

Königová Michaela (nem)

 

-

Kt

-

Če

-

..

-

-

 

Koudelová Kristýna (sez)

 

-

-

..

..

..

-

-

-

 

Kováčová Alena (nem)

 

-

-

Kt

-

Dk

Či

..

-

 

Lejsek Josef (mimP)

         

-

       

Maternová Vlasta (nv)

         

-

Kh

Kh

Kh

Kh

Michalcová Lenka (sez)

 

-

..

..

..

-

-

..

..

 

Nováková Žaneta (sez)

 

-

..

..

..

-

..

-

-

 

Novická Jitka (sez)

 

-

..

-

-

-

-

-

-

 

Petráková Jana (sez)

 

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Raunerová Ivana (mimP)

     

-

           

Šantorová Kateřina (sez)

 

-

..

..

-

..

..

..

-

-

Tesková Marie (mimP)

       

..

         

Turek Václav (sez)

 

-

..

..

..

-

..

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartovská Eva

2.hod

odpadá

FYZ

1.PB

 

Seznamovací kurz

 

5.hod

odpadá

MAT

1.PC

 

Seznamovací kurz

Beranová Michaela

9.hod

odpadá

ANG

1.G

 

Seznamovací kurz

Černá Bohdana

4.hod

supl. (Ko nem)

FYZ

2.G

(77)

 
 

5.hod

přesun <<

CJL

3.TL

(44)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

3.TL

 

na 5.hod

Čiháková Simona

1.hod

přesun <<

ANG

3.PA (a)

(85)

z 4.9. 4.hod

 

3.hod

přesun <<

ANG

2.PB (a)

(83)

z 4.9. 2.hod

 

6.hod

supl. (Ká nem)

ROZ

4.PB (roza)

(51)

 

Drahokoupilová Alena

2.hod

přesun <<

POS

4.PA

(80)

z 7.hod

 

3.hod

přesun <<

POS

4.PA

(80)

z 8.hod

 

3.hod

odpadá

POS

1.PB

 

Seznamovací kurz

 

5.hod

supl. (Ká nem)

ROZ

4.PA (roza)

(51)

 
 

7.hod

přesun >>

POS

4.PA

 

na 2.hod

 

8.hod

přesun >>

POS

4.PA

 

na 3.hod

Duníková Jana

2.hod

přesun >>

SME

3.TL

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

SME

3.TL

(44)

z 2.hod

 

3.hod

odpadá

DEG

1.PA

 

Seznamovací kurz

 

4.hod

přesun <<

SME

3.TL

(44)

z 7.9. 5.hod

 

4.hod

odpadá

DEG

1.PA

 

Seznamovací kurz

 

8.hod

odpadá

DEG

1.PC

 

Seznamovací kurz

 

9.hod

odpadá

DEG

1.PC

 

Seznamovací kurz

Chmelíková Václava

2.hod

přesun <<

CJL

4.PB

(41)

z 4.hod

 

2.hod

přesun >>

CJL

3.G

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

CJL

3.G

(67)

z 2.hod

 

4.hod

přesun >>

CJL

4.PB

 

na 2.hod

Koskuba Jakub

5.hod

odpadá

TEV

1.PB (Dív)+

 

Seznamovací kurz

 

6.hod

odpadá

TEV

1.TL (Dív)+

 

Seznamovací kurz

Kubínová Hana

6.hod

spojeno (Mn nv)

GPR

3.G (b)

(61)

 
 

7.hod

spojeno (Mn nv)

GPR

3.G (b)

(61)

 
 

8.hod

spojeno (Mn nv)

GPR

3.G (b)

(61)

 
 

9.hod

spojeno (Mn nv)

GPR

3.G (b)

(61)

 

Kyptová Lenka

2.hod

supl. (Ko nem)

MAT

2.TL

(42)

 
 

3.hod

supl. (Ká nem)

STP

4.PB

(41)

 
 

5.hod

odpadá

TEV

1.TL (tvb)+

 

Seznamovací kurz

 

7.hod

odpadá

TEV

1.PA (Chl)

 

Seznamovací kurz

Maternová Vlasta

3.hod

změna

GEO

4.GP (geo)

(8)

 
 

4.hod

změna

GEO

4.GP (geo)

(8)

 

Matoušková Vladislava

5.hod

změna

NEM

4.GP (nj)

(1a)

 

Raunerová Ivana

2.hod

odpadá

POS

1.PA

 

Seznamovací kurz

 

7.hod

odpadá

CAD

1.TL (a)

 

Seznamovací kurz

 

8.hod

odpadá

CAD

1.TL (a)

 

Seznamovací kurz

 

9.hod

odpadá

KPS

1.TL

 

Seznamovací kurz

Wachtl Zdeněk

1.hod

přesun <<

IKT

2.PB (b)

(61)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

IKT

2.PB (b)

 

na 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

1.- 9. hod Seznamovací kurz

1.PA

1.- 9. hod Seznamovací kurz

1.PB

1.- 8. hod Seznamovací kurz

1.PC

1.- 9. hod Seznamovací kurz

1.TL

1.- 9. hod Seznamovací kurz

2.G

4.hod

FYZ

 

(77)

supluje

Černá Bohdana

(Ko)

 

6.hod

NEM2

a

 

odpadá

 

(Br)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ša)

2.PA

2.hod

POS

   

přesun >>

 

na 4.9. (Út) 2.hod

 

4.hod

ANG

b

 

odpadá

 

(Kd)

2.PB

1.hod

IKT

b

(61)

přesun <<

Wachtl Zdeněk

z 3.hod

 

2.hod

IKT

a

 

odpadá

 

(Be)

 

3.hod

ANG

a

(83)

přesun <<

Čiháková Simona

z 4.9. (Út) 2.hod

 

3.hod

IKT

a

 

odpadá

 

(Be)

 

3.hod

IKT

b

 

přesun >>

 

na 1.hod

2.TL

2.hod

MAT

 

(42)

supluje

Kyptová Lenka

(Ko)

 

3.hod

NEM2

a

 

odpadá

 

(Br)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Chá)

 

7.hod

NEM2

b

 

odpadá

 

(Br)

 

7.hod

ANG

a

 

odpadá

 

(Fi)

3.G

2.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ša)

 

4.hod

CJL

 

(67)

přesun <<

Chmelíková Václava

z 2.hod

 

4.hod

TEV

   

odpadá

 

(Tu)

 

6.hod

GPR

b

(61)

spojí

Kubínová Hana

(Mn)

 

7.hod

GPR

b

(61)

spojí

Kubínová Hana

(Mn)

 

8.hod

GPR

b

(61)

spojí

Kubínová Hana

(Mn)

 

9.hod

GPR

b

(61)

spojí

Kubínová Hana

(Mn)

3.PA

1.hod

ANG

a

(85)

přesun <<

Čiháková Simona

z 4.9. (Út) 4.hod

3.IP

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Gr)

 

7.hod

POS

pos

 

odpadá

 

(Ká)

3.TL

2.hod

SME

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

SME

 

(44)

přesun <<

Duníková Jana

z 2.hod

 

3.hod

ANG

b

 

odpadá

 

(Kd)

 

3.hod

NEM2

a

 

odpadá

 

(Nž)

 

4.hod

SME

 

(44)

přesun <<

Duníková Jana

z 7.9. (Pá) 5.hod

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Gr)

 

5.hod

CJL

 

(44)

přesun <<

Černá Bohdana

z 6.hod

 

5.hod

ANG

a

 

odpadá

 

(Kd)

 

5.hod

NEM2

b

 

odpadá

 

(Br)

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

AM

   

odpadá

 

(Gr)

4.GP

2.hod

OBN

   

odpadá

 

(Tu)

 

3.hod

GEO

geo

(8)

změna

Maternová Vlasta

 
 

3.hod

POS

stav

 

odpadá

 

(Pe)

 

4.hod

GEO

geo

(8)

změna

Maternová Vlasta

 
 

4.hod

POS

stav

 

odpadá

 

(Pe)

 

5.hod

NEM

nj

(1a)

změna

Matoušková Vladislava

 

4.PA

2.hod

POS

 

(80)

přesun <<

Drahokoupilová Alena

z 7.hod

 

2.hod

ANG

b

 

odpadá

 

(Fi)

 

2.hod

ANG

a

 

odpadá

 

(Nc)

 

3.hod

POS

 

(80)

přesun <<

Drahokoupilová Alena

z 8.hod

 

3.hod

OBN

   

odpadá

 

(Tu)

 

5.hod

ROZ

roza

(51)

supluje

Drahokoupilová Alena

(Ká)

 

7.hod

POS

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

POS

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.PB

2.hod

CJL

 

(41)

přesun <<

Chmelíková Václava

z 4.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mi)

 

3.hod

STP

 

(41)

supluje

Kyptová Lenka

(Ká)

 

4.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

ROZ

roza

(51)

supluje

Čiháková Simona

(Ká)

Pedagogický dohled u třídy:

1.G, 1.- 9. hod - Šantorová Kateřina

1.PA, 1.- 9. hod - Grubr Aleš

1.PB, 1.- 8. hod - Novická Jitka

1.PC, 1.- 9. hod - Petráková Jana

1.TL, 1.- 9. hod - Beránková Eva

MIMOŘÁDNÁ POHOTOVOST 1. HOD - Dk
2. HOD - Či
3. HOD - Ra
4. HOD - Dk
5. HOD - Le
6. HOD - Kř
7. HOD - Kř
DOZOR JÍDELNA 4. HOD - Tm
5. HOD - Hř
6. HOD - Ba
7. HOD - Du
8. HOD - Ja

 

 

Suplování:   Čtvrtek 6.9.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.G

 

TH

TH

TH

TH

odp

odp

odp

   

1.PA

 

TH

TH

TH

TH

odp

odp

odp

   

1.PB

 

TH

TH

TH

TH

odp

odp

odp

   

1.PC

 

TH

TH

TH

TH

odp

odp

odp

   

1.TL

 

TH

TH

TH

TH

odp

odp

odp

odp

odp

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Beránková Eva (TH)

 

-

-

..

..

-

-

-

..

..

Brůj Zbyšek (mimP)

     

-

           

Černá Bohdana (mimP)

             

-

   

Finková Petra (mimP)

       

-

         

Grubr Aleš (TH)

 

-

-

-

-

-

..

..

..

..

Chocholatý Michal (mimP)

 

-

..

             

Jakubcová Libuše (mimP)

               

-

 

Königová Michaela (nem)

 

..

-

..

-

-

..

-

-

 

Koudelová Kristýna (mimP)

           

-

     

Kováčová Alena (nem)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Kyptová Lenka (mimP)

             

..

   

Maternová Vlasta (TH)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

 

Nováková Žaneta (mimP)

     

-

..

         

Novická Jitka (TH)

 

..

..

..

..

-

..

-

-

 

Petráková Jana (TH)

 

..

-

..

..

-

-

..

-

 

Šantorová Kateřina (mimP)

   

..

 

-

         

Trčková Irena (mimP)

         

-

       

Turek Václav (mimP)

           

-

     

Wachtl Zdeněk (mimP)

         

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartovská Eva

1.hod

přesun >>

FYZ

3.TL

 

na 4.9. 6.hod

 

2.hod

odpadá

MAT

1.PC

 

třídnická hodina

 

4.hod

výměna >>

MAT

4.TL

 

na 7.hod

 

7.hod

výměna <<

MAT

4.TL

(86)

z 4.hod

Černá Bohdana

6.hod

přesun >>

CJL

2.PB

 

na 4.9. 5.hod

 

8.hod

změna

CTD

4.PB (ctd)+

(64)

 
 

9.hod

změna

CTD

4.PB (ctd)+

(64)

 

Cígler Jaroslav

8.hod

odpadá

DEG

1.TL

 

výuka odpadá

 

9.hod

odpadá

DEG

1.TL

 

výuka odpadá

Čiháková Simona

5.hod

přesun >>

POS

2.PA

 

na 4.9. 3.hod

Drahokoupilová Alena

1.hod

přesun >>

KPS

4.TL

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

KPS

4.TL

(86)

z 1.hod

Finková Petra

1.hod

odpadá

ANG

1.PA (a)

 

třídnická hodina

 

5.hod

přesun <<

ANG

4.PA (b)

(80)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

CJL

1.PB

 

výuka odpadá

 

6.hod

přesun >>

ANG

4.PA (b)

 

na 5.hod

 

7.hod

odpadá

CJL

1.G

 

výuka odpadá

Fládrová Hana

4.hod

výměna <<

EKO

4.TL

(86)

z 7.hod

 

5.hod

přesun <<

EKO

4.TL

(86)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EKO

4.TL

 

na 5.hod

 

7.hod

výměna >>

EKO

4.TL

 

na 4.hod

Chmelíková Václava

4.hod

přesun >>

CJL

2.PA

 

na 7.9. 6.hod

Jakubcová Libuše

4.hod

přesun <<

SME

2.PA

(66)

z 4.9. 2.hod

Koskuba Jakub

5.hod

odpadá

TEV

1.TL (Dív)+

 

výuka odpadá

 

6.hod

odpadá

TEV

1.PB (Dív)+

 

výuka odpadá

Koudelová Kristýna

1.hod

odpadá

NEM2

1.PB (a)

 

třídnická hodina

Kyptová Lenka

6.hod

odpadá

TEV

1.PA (Chl)

 

výuka odpadá

Maulová Jitka

1.hod

odpadá

GPR

1.G (a)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

GPR

1.G (a)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

GPR

1.G (a)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

GPR

1.G (a)

 

třídnická hodina

Michalcová Lenka

2.hod

odpadá

CHE

1.PA

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

CHE

1.TL

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

CHE

1.PC

 

výuka odpadá

Nováková Žaneta

1.hod

odpadá

NEM2

1.PC (a)

 

třídnická hodina

Raunerová Ivana

3.hod

odpadá

KOC

1.PC (b)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

KOC

1.PC (b)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

POS

1.PA

 

výuka odpadá

Šantorová Kateřina

5.hod

odpadá

MAT

1.G

 

výuka odpadá

 

6.hod

odpadá

TVM

1.G

 

výuka odpadá

Turek Václav

5.hod

odpadá

TEV

1.PC (Chl)+

 

výuka odpadá

Wachtl Zdeněk

3.hod

odpadá

IKT

1.PA (a)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

IKT

1.PA (a)

 

třídnická hodina

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

1.- 4. hod třídnická hodina

 

5.- 7. hod výuka odpadá

1.PA

1.- 4. hod třídnická hodina

 

5.- 7. hod výuka odpadá

1.PB

1.- 4. hod třídnická hodina

 

5.- 7. hod výuka odpadá

1.PC

1.- 4. hod třídnická hodina

 

5.- 7. hod výuka odpadá

1.TL

1.- 4. hod třídnická hodina

 

5.- 9. hod výuka odpadá

2.PA

4.hod

SME

 

(66)

přesun <<

Jakubcová Libuše

z 4.9. (Út) 2.hod

 

4.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.9. (Pá) 6.hod

 

5.hod

POS

   

přesun >>

 

na 4.9. (Út) 3.hod

2.PB

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.9. (Út) 5.hod

3.PA

4.hod

ANG

b

 

odpadá

 

(Nc)

3.IP

3.hod

ANG

a

 

odpadá

 

(Nc)

3.TL

1.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 4.9. (Út) 6.hod

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Gr)

 

8.hod

IKT

a

 

odpadá

 

(Be)

 

9.hod

IKT

a

 

odpadá

 

(Be)

4.GP

1.hod

POS

stav

 

odpadá

 

(Pe)

 

8.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

8.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

 

9.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

9.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

4.PA

5.hod

ANG

b

(80)

přesun <<

Finková Petra

z 6.hod

 

6.hod

ANG

b

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

ANG

a

 

odpadá

 

(Nc)

 

8.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

8.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

 

9.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

9.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

4.PB

2.hod

ANG

aja

 

odpadá

 

(Nc)

 

8.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

8.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

 

9.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

9.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

4.TL

1.hod

KPS

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

KPS

 

(86)

přesun <<

Drahokoupilová Alena

z 1.hod

 

3.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ko)

 

4.hod

EKO

 

(86)

výměna <<

Fládrová Hana

z 7.hod

 

4.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 7.hod

 

5.hod

EKO

 

(86)

přesun <<

Fládrová Hana

z 6.hod

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

MAT

 

(86)

výměna <<

Bartovská Eva

z 4.hod

 

7.hod

EKO

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

8.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

8.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

 

9.hod

CTD

ctd

(64)

změna

Černá Bohdana

 
 

9.hod

ZVM

inp

 

odpadá

 

(Gr)

Pedagogický dohled u třídy:

1.G, 1.- 4. hod - Maternová Vlasta

1.PA, 1.- 4. hod - Grubr Aleš

1.PB, 1.- 4. hod - Novická Jitka

1.PC, 1.- 4. hod - Petráková Jana

1.TL, 1.- 4. hod - Beránková Eva

MIMOŘÁDNÁ POHOTOVOST 1. HOD - Chl
2. HOD - Chl, Ša
3. HOD - Br, Nž
4. HOD - Fi, Nž
5. HOD - Wt
6. HOD - Tu
7. HOD - Če
DOZOR JÍDELNA 4. HOD - Ša
5. HOD - Tr
6. HOD - Kd
7. HOD - Kt
8. HOD - Ja

 

Zpracováno v systému Bakaláři