O školeŠkolní cvrkotTechnika má zlaté dno

Technika má zlaté dno

V 1. pololetí školního roku 2013/2014 se naše škola spolu s dalšími středními školami zúčastnila soutěže „Technika má zlaté dno“,vyhlášené náměstkem hejtmana Plzeňského kraje Jiřím Stručkempro žáky a žákyně středních škol s cílem podpořit zájem o technické obory. Ze školního kola postoupilo celkem 11 prací, z nichž tři se umístily na předních místech. 1. místo v kategorii „PREZENTACE“ získala Dominika Majerová ze 4. F, 1. místo v kategorii „PLAKÁT“ obsadil Martin Cink a třetí místo Kateřina Kroupová ze 4. F. Ceny byly studentům předány 18. 12. v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje, Škroupova 18, Plzeň.

Oficiální informace o vyhodnocení si můžete číst na tomto odkazu: http://technikamazlatedno.cz/?p=35

Naposledy změněno středa, 12 únor 2014 20:13