O školeŠkolní cvrkotDo Německa na zkušenou

Do Německa na zkušenou

Na naší škole proběhla prezentace projektu Česko-německého fóra mládeže "Do Německa na zkušenou". Dlouholetá vedoucí projektu Alena Vlachová seznamovala studenty s možnostmi vycestovat do Německa ať už za účelem dalšího studia nebo získávání cenných pracovních zkušeností v rámci dobrovolné služby či odborného praktika. Poutavým způsobem referovala i o svém studiu na německém gymnáziu i zážitcích z pracovních kempů. Studenti poznali, že možností a šancí vyjet za naše hranice je celá řada a jsou každému bez rozdílu dostupné.

Česko-německé fórum mládeže (www.cnfm.cz) poskytuje bilaterální diskusní platformu pro mladé lidi z České republiky a Německa, kteří by se chtěli aktivně podílet na dalším utváření česko-německého dialogu.

Naposledy změněno středa, 26 březen 2014 12:40