O školeŠkolní cvrkotPlážový volejbal

Plážový volejbal

Tažení našich volejbalistů po plážových kurtech skončilo až v Brně.

Vynikající úspěch pro naši školu zařídila dvojice beach volejbalistů David Gabriel a Michal Soukup. Tito borci nejprve suverénně prošli okresním kolem turnaje, které se konalo na hřištích plzeňské Lokomotivy. Získali tak pro školu na 1 rok opravdu pěkný putovní pohár věnovaný na tento memoriál Petra Havla.

Následovalo finále kraje, které se opět konalo na domácím písku Lokomotivy Plzeň. V tomto kole turnaje nepředváděli naši volejbalisté své nejlepší výkony, ale i tak získali další pohár jako ocenění pro 3. nejlepší tým v kraji.

Tímto úspěchem se kvalifikovali na republikové finále, které se odehrálo dne 12. 6. 2014 v Brně. Zde je přímo u brněnské přehrady krásný areál se sedmi kurty. Nad čtyřmi z nich je i velká tribuna a tak už účast v tomto finále byla opravdu slavnostním zážitkem a velkým úspěchem. Naší dvojici navíc toto prostředí motivovalo k jejich nejlepšímu (a možná i životnímu J) výkonu. Žádný soupeř pro ně nebyl nehratelný a všechny své zápasy odehráli velmi vyrovnaně. V tvrdém systému „pavouka na dvě porážky“ si dokázali zahrát 4 zápasy (2výhry a 2 prohry). Jedna z velmi těsných porážek (2. set 16:18) přišla s chlapci ze Znojma, kteří nakonec obsadili 3. místo.

Naši borci tedy zůstali na 7 příčce ze 16 týmů, což je velký úspěch. Poděkování patří jak volejbalistům, tak vedení školy a Sdružení rodičů, které tento zájezd umožnili a zafinancovali.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top