O školeŠkolní cvrkotSoutěž SPŠ stavebních

Soutěž SPŠ stavebních

V rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2014 proběhl již 18. ročník soutěže tříčlenných družstev studentů třetích ročníků středních průmyslových škol stavebních podkrušnohorské oblasti. Naše barvy letos hájili studenti třídy 3. E.

Vědomostní soutěž je rozložená do dvou dnů. Po aplikačních úkolech je velmi atraktivní vědomostní kviz, kde se pořadí mění po každé zodpovězené otázce. Naše družstvo ve složení Kristýna Jägerová, Eliška Uhlířová a Jan Sefzig nakonec ubránilo celkové 3. místo. Samostatně hodnocenou kategorií je ročníkový projekt, kde po ústních obhajobách zvítězila těsným rozdílem 1 bodu Kristýna Jägerová. Pro finanční i věcné ocenění si všichni přišli na prkna karlovarského Městského divadla. Na slavnostním večeru vyhlášení nejlepších staveb Karlovarského kraje se studenti mohli setkat s předními představiteli ČKAIT, ČSSI, ČSP i s významnými představiteli města a kraje. Kristýna vyslechla uznání mnoha přítomných.

Děkujeme za reprezentaci školy.                                                                                                                                                                                                                                                                                    Hana Fládrová

Naposledy změněno pátek, 20 červen 2014 11:36