O školeŠkolní cvrkotSetkání s Petrem Formanem

Setkání s Petrem Formanem

Počáteční nadšení pedagogů a studentů pro projekt Plzeň 2015 se plně rozvinulo na 1. workshopu,  který se konal 18. června. Studenti měli možnost přímo v terénu a později i ve třídě ztvárnit svoje bezprostřední nápady a návrhy. Grafické výsledky měly mnoho rozličných podob. Svoje kreativní a odvážné nápady studenti prezentovali přímo před Petrem Formanem 19. 6. Každý návrh zaujal, každý přinesl nějakou symboliku. Věřím, že nadšení studentů přes prázdniny nevyprchá a budou pokračovat v září, až se opět vrátí do školy.

Setkání s panem Petrem Formanem bylo inspirující a je zárukou kvalitní spolupráce na tomto projektu.

Hana Fládrová

Naposledy změněno pátek, 20 červen 2014 12:32