O školeŠkolní cvrkotNáchodská prima sezóna

Náchodská prima sezóna

V  Náchodské Prima sezóně 2014, v soutěži středních škol z celé republiky, jsme letos získali dvě první místa.

V kategorii fotografie, kde zvítězil Filip Lukáš ze třídy 3. E. Navázal tak na svůj loňský úspěch z téže soutěže a jeho fotografie jsme mohli letos vidět i na výstavě našich studentů na plzeňské Radnici i v prostorách naší školy. Vítěznou práci Nenávist uveřejňujeme.

V kategorii literatury zvítězila Martina Štorková ze třídy 2. A, je autorkou zajímavých povídek, jednu z nich – Odpuštění, si také můžete přečíst.

Zároveň děkuji všem, kteří v kategoriích fotografie, literatura a výtvarné umění reprezentovali naši školu a věřím, že se zúčastní i v příštím roce. Přihlásit se samozřejmě mohou i další studenti, kteří píší, fotografují, malují, točí filmy nebo hodlají založit školní kapelu.

Naposledy změněno středa, 24 září 2014 12:53

Stáhnout přílohy:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top