O školeŠkolní cvrkotFotosoutěž – Inženýrská stavba 2014

Fotosoutěž – Inženýrská stavba 2014

Naše škola se zúčastnila 5. ročníku fotosoutěže „Inženýrská stavba 2014". Každý soutěžící mohl přihlásit maximálně dvě fotografie. Z naší třídy 2.IS se zúčastnilo 6 lidí a několik studentů ze třetích ročníků. Předpokládali jsme, protože soutěž byla celorepubliková, že se jí zúčastní mnoho soutěžících. V soutěži bylo zapojeno pouze 49 prací, přesto to byla největší účast za pět let soutěže. Zúčastnily se 4 stavební školy (Žilina, Vysoké Mýto, Praha a Plzeň). Naše škola se této soutěže zúčastnila poprvé ve své historii, a hned jsme obsadili místa na stupních vítězů. Martin Šedivý – 1. místo a Miloš Müller - 3. a 9. místo (oba 2.IS). Dvě místa v první desítce brala škola z Vysokého Mýta a zbytek Praha.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo ve Střední škole stavební Vysoké Mýto 6.11.2014. O velké přestávce jsme se shromáždili na chodbě u klavíru, kde byly předávány ceny 10 nejlepším fotografům. Fotografie umístěné na 4. – 10. místě byly oceněny Čestným uznáním a propiskou. Místa nejvýznamnější byla oceněna věcnými cenami – fotoaparátem, bezdrátovou myší, sluchátky, termohrnkem a dalšími upomínkovými dary města Vysoké Mýto.

Z výher jsme nadšeni a doufáme, že se budeme moci zúčastnit i v příštích letech.

Miloš Müller a Martina Šedivý 2.IS

Naposledy změněno středa, 26 listopad 2014 17:07

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top