O školeŠkolní cvrkotNávštěva Loosových interiérů

Návštěva Loosových interiérů

Ve středu 20. května 2015 jsme navštívili Loosovy interiéry na Klatovské třídě a v Bendově ulici se třídou 2.PB.

Díky patří skvělé slečně průvodkyni Báře Živné, která má nejen velmi milé vystupování, ale dokáže zaujmout svým projevem a znalostmi a nevyvedly ji z míry ani všetečné otázky nás, stavařů, kteří si dokonce potřebovali vše důkladně prozkoumat a osahat.

Zjištění existence tajných dveří či vyklápěcího toaletního stolku, o řešení vestavěných skříní ani nemluvě, vzbudilo ve studentech nebývalé nadšení, které přetrvalo celou cestu zpět do školy.

Právě jsme dokončili výuku typologie, takže tato jedinečná prohlídka nám skvěle rozšířila obzory právě v oblasti interiérů, které v tomto případě mohou být vzorem dalším generacím.

Simona Čiháková

Naposledy změněno pondělí, 01 červen 2015 07:59