O školeŠkolní cvrkotArchitektura v 1.GP

Architektura v 1.GP

Letošní školní rok se mi poštěstilo učit architekturu ve třídě 1. GP. Výuka byla dvouhodinová 1x za 14 dní, takže jsme se příliš často neviděli a možná ani nepoznali.

Blížila se závěrečná hodina a já přemýšlela jak se s nimi rozloučit. Tak přišel ke slovu arch papíru, nůžky, lepidla a hlavně chytré hlavy a šikovné ruce. Proč? Úkol zněl: vytvořte model řeckého chrámu z toho, co leží před vámi na lavici. Máte na to 60 minut! J

Musím upřímně přiznat, že tak šikovné děti jsem nečekala! Škoda jen, že další skupina nestačila dokončit úkol v limitu, protože nápad s kulisou chrámu byl skvělý. Fotografie představuje práci vítězného týmu ve složení Jakub Smazal, Kamila Suchá, Petra Jesslová a Kateřina Černáková.

Sami posuďte, jak se práce zdařila. Já jsem byla spokojená, vítězové obdrželi sladkou odměnu a mně už nezbylo nic než jim poděkovat a popřát krásné prázdniny, hodně legrace slunce a odpočinku a šťastný návrat do školních lavicJ!

Simona Čiháková