O školeŠkolní cvrkotArchitecture WEEK 2015
Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/337

Architecture WEEK 2015

13. října jsme opět navštívili Prahu. Tentokrát byla exkurze určena studentům volitelných předmětů 3. ročníků se zaměřením na architekturu a umění. Cílem byl další ročník výstavy Architecture WEEK 2015 v klášteře sv. Jiří na Pražském hradě. Letošní ročník byl zaměřen na architektonické památky jednotlivých krajů České republiky. Studenti si prohlédli nejen architektonickou tvorbu našich předků, ale také tvorbu současných světových autorů. Zároveň se studenti prošli konventem jednoho z nejstarších klášterů na našem území. Vzhledem k chladnému podzimnímu počasí naše další cesta vedla na nádraží a zpět do Plzně.

Naposledy změněno čtvrtek, 26 listopad 2015 18:28

Galerie Obrázků