O školeŠkolní cvrkotHala roku Junior 2016

Hala roku Junior 2016

Přesně měsíc po školním kole jsme se jeli utkat s ostatními středními školami o vavříny vítězství do Prahy na stavební fakultu ČVUT. Dopoledne bylo tradičně vyhrazeno vážení a přejímce „doma“ vytvořených modelů do soutěžního kola A. Současně probíhala i příprava a výroba modelů „na místě“ pro kolo B. Předem neznámé zadání tvaru a použitých materiálů trochu soutěžící zaskočilo, ale během 2 hodin se všichni pyšnili svými modely.

Vlastní zatěžování podle vyhlášených pravidel začalo souběžně na 4 soutěžních pracovištích. Pořadí bylo určeno délkou modelu, tj. nejkratší začínaly. Naši borci zatěžovali až v závěru soutěže. Kupodivu se nám dařilo a modely přenesly nejen povinné spojité zatížení, ale ještě si několik kilogramů naložily. Jen destrukce našeho nejdelšího modelu přišla příliš brzo. Trochu v pozadí pozornosti zůstala soutěž B, kde se nám i na tomto poli dařilo splnit soutěžní podmínky.

Nakonec letošní ročník patřil mezi naše nejúspěšnější a dali jsme tak nejen našim konkurentům, ale i pořadatelům jasný signál, že máme v Plzni šikovné studenty. Výsledková listina hodně potěšila naše oko:

 

 

 

V soutěži A: (předem připravených modelů)

  1. Jan Popelka a Jiří Zuček
  2. Daniel Randa a Martin Žambůrek
  3. Michal Horák, Štěpán Hradil, David Gondek

V soutěži B: (modelů vyrobených na místě)

    2. Jan Popelka a Jiří Zuček

    3. Michal Horák, Štěpán Hradil, David Gondek

Získali jsme pět hodnocených míst ze šesti. Jen to první místo v kategorii B jsme přenechali našim soupeřům.  Všem děkujeme za skvělou reprezentaci. 

Hana Fládrová

Naposledy změněno neděle, 07 únor 2016 17:28

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top