O školeŠkolní cvrkotSpolupráce firmy Ytong Xella a naší školou

Spolupráce firmy Ytong Xella a naší školou

 Firemní závod XELLA Ytong Chlumčany máme takřka za humny, proto využíváme vzájemné spolupráce, jak jen to jde, ať už ve formě exkurzí, přednášek či účasti našich studentů na soutěžích.

V letošním roce jsme byli paní Hanou Šimánovou, marketingovou specialistkou firmy, požádáni o spolupráci při tvorbě nové technické příručky pro studenty středních a vysokých škol. Studenti 3.PB sepsali svoje nápady, myšlenky a připomínky, jak by si představovali ideální příručku pro navrhování konstrukcí ze systému Ytong Xella.

9. června 2016 proběhlo na půdě Senátu setkání učitelů odborných předmětů se zástupci firmy, kteří připravenou příručku představili a umožnili učitelům diskuzi, připomínkování a posouzení.  Nový materiál bude obsahovat spoustu užitečných informací, detailů, statiky a podrobnou výkresovou část, takže doplní dosti děravý trh s učebnicemi pro odborné předměty.

 V průběhu prázdnin se vše ještě doladí a na podzim se již můžeme těšit na tuto novou učební pomůcku, která bude jistě přínosem jak pro studenty, tak i pro učitele.

Touto cestou tedy děkujeme jak paní Šimánové, že nám umožnila se do procesu zapojit, tak i studentům třídy 3.PB, kteří svými připomínkami obohatili budoucí učební materiál.

Za tým stavařů Ing. Alena Drahokoupilová a Ing. Simona Čiháková

Naposledy změněno pondělí, 27 červen 2016 05:10

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top