O školeŠkolní cvrkotPřátelství se školou Alois Fischer Schule Deggendorf

Přátelství se školou Alois Fischer Schule Deggendorf

Naše škola navázala kontakt s odbornou školou Alois Fischer Schule Deggendorf, aby naši žáci měli možnost poznat své vrstevníky z druhé strany Šumavy, navázat s nimi kontakt a vyzkoušet si nabyté znalosti z němčiny v praxi. V rámci začínající spolupráce škol proběhla 16. 6. návštěva německých žáků v Plzni. Nejprve si prohlédli naší školu, kde hosty nadchly kromě historické budovy školy i odborné učebny a zejména pak výtvarné práce a modely našich žáků, které viděli na stěnách chodeb. Hlavní bod programu jejich návštěvy bylo tzv. městské rallye v okolí Náměstí Republiky, kde v malých skupinkách společně s žáky druhých ročníků SPŠ stavební řešili různé úkoly související s Plzní, její historií a památkami.
Návštěva našich žáků v Deggendorfu je plánovaná na podzim letošního roku.
Br

Naposledy změněno pondělí, 27 červen 2016 05:04

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top