O školeŠkolní cvrkotKarlovy Vary letos již podvacáté

Karlovy Vary letos již podvacáté

Jubilejní ročník nadregionální soutěže studentů středních průmyslových škol stavebních, nad jehož konáním převzala záštitu ministryně školství Mgr. Kateřina Valachová, PhD., se uskutečnil v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje ve dnech 9. a 10. června. Vědomostní soutěž dovedností studentů třetích ročníků má prokázat schopnost aplikovat získané teoretické znalosti v praxi. Mohou porovnávat svůj um s ostatními zúčastněnými školami, ale mají i možnost hovořit s odborníky ze stavební praxe. Za naší školu se zúčastnili studenti třídy 3. PB - Šimon Bukovský, David Foud a Jan Holík. V kategorii "ročníkový projekt" se podařilo zvítězit Davidu Foudovi, v soutěži družstev jsme se rovněž zařadili na 1. místo. Ocenění si studenti převzali na podiu Karlovarského městského divadla při společenském večeru vyhlášení Stavby roku Karlovarského kraje.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Ing. Hana Fládrová