O školeŠkolní cvrkotŽivá knihovna na naší škole

Živá knihovna na naší škole

Živá knihovna v Plzni

V březnu proběhla další živá knihovna - na Střední průmyslové škole stavební v Plzni. Se studenty si o svém příběhu povídaly živé knihy s podtituly Unitářský duchovníEzoterička,Židovský religionistaCestu jsem nalezl v KoránuBýt vždycky jiná a Můj evangelický život.
A jaké byly některé reakce žáků?

• "K. byl velice přátelský a otevřený. Odpověděl na všechny otázky a řekl bych, že mi osobně pomohl vyvrátit spoustu předsudků o muslimech."
                              • "Příběh knihy mě moc zaujal. Kniha pro mě byla občas zrcadlem a proto jsem ráda, že jsem někoho takového potkala a nejsem až tak divná, ale spíše unikát."
                              • "M. mi vyvrátila mnoho obecných předsudků o evangelících. Překvapilo mě, že evangelíci můžou mít děti i bez toho, aby byli ženatí."
                              • "Každý den nepotkávám takhle zajímavé lidi."

Pokud máte zájem o uspořádání živé knihovny u vás ve škole, kontaktujte koordinátorku projektu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">jana.harustakovaZcharita.cz.

Naposledy změněno středa, 04 duben 2018 07:04

Bankovní spojení: 72 79 78 309 / 0800