O školeŠkolní cvrkotHala roku Junior – celostátní finále

Hala roku Junior – celostátní finále

Naši studenti opět uspěli v prestižní soutěži Hala roku v nabité konkurenci týmů středních škol z celé republiky. Získali 1. a 2. místo v hlavní kategorii A. K tomu přidali ještě 6. a 7. místo.

Soutěž studentům umožňuje si hravou formou ověřit práci v týmu, svoje znalosti, dovednosti, um a cit ke konstrukci a danému materiálu.

Pro 12. ročník soutěže si garant, Katedra konstrukcí pozemních staveb ČVUT, vybrala pro kategorii B přemostění daného rozpětí za pomoci 2 plochých špejlí a balíčku pivních tácků. Tady nám pódium uniklo o vlásek a zůstali jsme před branami na pěkném 4. místě.     Na našem úspěchu se podíleli studenti 1., 2. a třetích ročníků napříč zaměřeními. Děvčata: Šedivá a Černohlávková, chlapci: Trčka, Faist, Horešovský, Otta, Pohanka, Duchek a Šťastný.

Všem studentům, kteří tak předvedli svůj zájem o obor, a ve volném čase pracovali na zadané konstrukci, srdečně blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Hana Fládrová

Naposledy změněno neděle, 27 leden 2019 21:41