StudentNabídka zaměstnáníRI OKNA Pobočka Plzeň

RI OKNA Pobočka Plzeň

PRO NAŠI POBOČKU V PLZNI HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE NA POZICI:

TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ REFERENT/KA
PLZEŇ
Náplň práce:
- vyřizování objednávek
- správa zákaznické databáze
- uzavírání smluv
- zadávání dat do interního systému
- zpracování cenových nabídek plastové a hliníkové systémy (okna a dveře)
- zpracování výrobní dokumentace
- uzavírání konkrétních obchodních případů
- telefonický a osobní kontakt se zákazníky
Požadujeme:
- SŠ technického směru/stavební
- orientaci v technické a výkresové dokumentaci
- technické myšlení
- komunikační schopnosti
- organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost
- pokročilá znalost MS Office (word, excel, outlook)
- pracovní nasazení
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- platové ohodnocení v závislosti na výkonech/15.000-20.000 Kč hrubého
- práci v mladém kolektivu
- samostatnost, rozhodování
- perspektivní a odpovědnou práci ve stabilní společnosti

Termín nástupu: ihned

Adresa pracoviště: Železniční 17, Plzeň

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu:
Uvádějte zároveň telefonický kontakt pro případné další jednání.

Naposledy změněno středa, 31 květen 2017 11:21

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
Bankovní spojení: 72 79 78 309 / 0800

IČ: 49778064
DIČ: CZ49778064
TOPlist
Go to top