StudentNabídka zaměstnáníTechnický pracovník - Vodárna Plzeň

Technický pracovník - Vodárna Plzeň

Společnost VODÁRNA PLZEŇ a.s.,která provozuje vodohospodářská infrastrukturu v Plzni a okolí, hledá nového kolegu - kolegyni na pozici:

TECHNICKÝ PRACOVNÍK do útvaru Technické dokumentace a vyjadřování pro oblast Plzeň - okolí

Co čeká nového kolegu na nabízeném pracovním místě:

Hledáme kolegu, který bude při svojí práci spolupracovat s dalšími odbornými pracovišti společnosti.  Jeho pracovní náplní určitě nebude jednotvárná práce. Nový spolupracovník bude po zapracování samostatně zajišťovat technické a administrativní agendy související s vyjadřováním k projektové dokumentaci vodohospodářské infrastruktury provozované společností v oblasti Plzeň – okolí. Dále se bude účastnit se územních, stavebních a kolaudačních řízení ve vztahu k vodohospodářské infrastruktuře provozované společností v oblasti Plzeň – okolí a rovněž na přejímacích řízeních vodohospodářských staveb v oblasti Plzeň - okolí přebíraných společností do provozované vodohospodářské infrastruktury.

Jaké znalosti by  měl uchazeč mít:

Pro pracovní místo je nejvhodnější vystudování SPŠ Stavební, nejlépe se zaměřením na vodohospodářské stavby. Pro možnost aktivního pracovního zapojení potřebujeme u nového kolegy zodpovědnost, schopnost týmové práce, ochotu učit se novým věcem a pro jeho pracovní mobilitu je nutný i řidičský průkaz skupiny B.

Potřebná je pokročilá znalost práce s PC. Praxe v oboru je přínosem, ale určitě umíme uplatnit i nového absolventa školy, který získal alespoň nějaké elementární pracovní zkušenosti na praxích a brigádách při studiu.

V naší společnosti novým kolegům nabízíme:

Pracoviště útvaru je v Plzni na Slovanech a poskytuje kvalitní technické zázemí a solidní odbornou erudici spolupracovníků, kteří mohou pomoci absolventovi s jeho pracovní adaptací. Pracovní poměr bude pro vyzkoušení uzavřen na dobu určitou do konce r. 2017. Pokud bude vyhovovat oběma stranám, bude následně prodloužen na dobu neurčitou.

Mzdové ohodnocení nového kolegy bude odpovídat jeho znalostem a případné odborné praxi.

K zajištění spokojenosti zaměstnanců napomáhají i flexibilní pracovní doba, podpora stravování v místě pracoviště, zdravotní volno v rozsahu 3 dny ročně, jeden týden dovolené navíc, možnost příspěvku na životní nebo penzijní pojištění.

Pracoviště je jednoduše dostupné MHD (3-4 min. od stanic tramvaje, autobusu a trolejbusu) a rovněž je k dispozici parkoviště s dostatečnou parkovací kapacitou přímo u budovy pracoviště. Společnost myslela i na parkování pro cyklisty.

Nástup možný ihned.

Kontakt - bližší informace poskytne:

Personální úsek – Ing.  Miloš Kliment – 377 413 315 – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                Alice Racková - 377 413 126 – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Naposledy změněno pátek, 30 červen 2017 05:09

21 event(s) can not be shown because no menu link allows the display.
Květen 2022
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
21
22
28
29

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top