TECHNIMAT

TECHNIMAT POBOČKA PLZEŇ

PRO NAŠI POBOČKU V PLZNI HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE NA POZICI:

OBCHODNÍ REFERENT/KA PLZEŇ

Náplň práce:
- zpracování cenových poptávek, nabídek i objednávek

- telefonický i osobní kontakt se zákazníky, poradenská činnost

- fakturace

- správa zákaznické databáze

- kooperace s prodejními manažery

- zadávání dat do interního systému

- příprava rámcových smluv

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- obchodní myšlení
- komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost
- znalost MS Office (word, excel, outlook)
- pracovní nasazení

- orientace v technické a výkresové dokumentaci výhodou

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- dobré platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- práci v příjemném kolektivu

- perspektivní a odpovědnou práci ve stabilní společnosti

Termín nástupu: leden 2018

Adresa pracoviště: Klatovská ul. 603/173A, Plzeň

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu:
Uvádějte zároveň telefonický kontakt pro případné další jednání.

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
Bankovní spojení: 72 79 78 309 / 0800

IČ: 49778064
DIČ: CZ49778064
TOPlist
Go to top