StudentNabídka zaměstnáníStavební technik - obchodní činnost

Stavební technik - obchodní činnost

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE A ZAMĚSTNANKYNĚ NA POZICI STAVEBNÍ TECHNIK - OBCHODNÍ ČINNOST

ZEMAN PEM, spol.s.r.o.

Jsme rakouská firma se zaměřením na výstavbu ocelových hal.

Nabízíme:

kreativní a různorodou práci - v kanceláři i v terénu

možnost seberealizace - co vymyslíte u stolu, uvidíte postavené ve skutečnosti

pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky (118Kč), mobilní telefon

nadstandartní finanční ohodnocení

tato pozice je vhodná i pro ženy

Pracovní náplň

budete se podílet na realizaci haly od nabídky až do předání

obchodní činnost - zpracování kalkulací a cenových nabídek

realizace - příprava stavby k realizaci, vyřizování subdodávek Požadujeme:

SŠ stavebního směru

dobrou znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD

orientace v technické dokumentaci

zájem o práci, zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost

znalost německého jazyka vítána

Kontakt:

ZEMAN PEM, spol. s r.o. Michelská 12a, 140 00 PRAHA 4

www.zeman-pem.cz, www.pem.com www.zeman-stahl.com

Naposledy změněno pátek, 13 duben 2018 05:28

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
Bankovní spojení: 72 79 78 309 / 0800

IČ: 49778064

TOPlist
Go to top