StudentNabídka zaměstnáníPŘÍPRAVA STAVEBNÍ VÝROBY - Miras - stavitelství a sanace s.r.o.

PŘÍPRAVA STAVEBNÍ VÝROBY - Miras - stavitelství a sanace s.r.o.

Středa 14.8.2019

Máte zájem pracovat u významné české stavební společnosti
Neváhejte a kontaktujte nás!

Hledáme vhodné absolventy, které rádi zaučíme na pozici:
PŘÍPRAVA STAVEBNÍ VÝROBY

Pracovní náplň:
- Příprava nabídek na realizaci staveb
- Vyhodnocování poptávek a jejich zpracování
- Spolupráce s investory, dodavateli, stavbyvedoucími

Požadujeme:
- SŠ vzdělání stavebního směru
- Zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci
- Možnost osobního i profesního rozvoje
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Pravidelné kurzy a školení
- Stabilní zázemí společnosti
- Příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště: Plzeň, V Dolově 658
Pracovní vztah: práce na plný úvazek
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 377 828 417 - paní Lenka
Houdková, PO - PÁ 8:00 - 15:00
V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s motivačním dopisem
na e-mail:

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav

IČ: 49778064

TOPlist
Go to top