Výdej obědů

Informace pro nové strávníky ve školním roce 2024 – 2025  ZDE

NázevDatum vyvěšeníDatum sejmutíVelikostStáhnout
Přihláška 13.5.2024 šk. rok 2024-2025 žáci 06.06.2024316.96 KB StáhnoutNáhled

Ve školní jídelně při SPŠ stavební, Plzeň, Chodské nám. 2, vchod ze Soukenické ul. uvádíme od 1. 9. 2014 na jídelních lístcích obsah alergenů v použitých potravinách.

• polévka
  • výběr ze dvou hlavních jídel
  • výběr ze dvou nealko nápojů + každý den voda
  • dezert či ovoce několikrát do týdne

Více informací na tel. 378 010 812 nebo jidelna@spsstav.cz

Cílem naší jídelny je spokojený a dobře najedený strávník. Jídelníčky sestavujeme v rámci zásad správné a zdravé výživy, dle finančních možností jej doplňujeme čerstvým ovocem, zeleninou a mléčnými výrobky. Strávník si může vybrat ze dvou jídel. Na jídelních lístcích označujeme alergenní složky. Seznam alergenů je vyvěšen na nástěnce ŠJ. Pravidelně zařazujeme nové receptury z české i mezinárodní kuchyně. Vaříme zdravě, používáme kvalitní oleje, objednáváme maso nejvyšší jakosti, vždy čerstvé, mleté maso meleme sami . Polévky jsou poctivý vývar. V souladu s moderními výživovými trendy snižujeme podíl živočišných tuků a naopak zvyšujeme podíl tuků rostlinných.

Jídlo připravujeme pomocí nových technologií v souladu se zásadami zdravé výživy. Naše moderní konvektomaty zaručují zdravé vaření pomocí horkého vzduchu a páry. Takto upravené potraviny si zachovávají dostatek vitamínů a živin a nedochází u nich k tepelným a chuťovým ztrátám.

Dokumenty přihláška ke stravování a provozní řád školní jídelny je možné stáhnout na úřední desce.

Kontakty jídelna

Odhlášení obědů