Jídelna

 

Informace pro nové strávníky

 

Přihlášky ke stravování neodevzdávejte během prázdnin v kanceláři školy. Můžet je poslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odevzdat osobně v pokladně školní jídelny. Pokladna bude otevřena od 23. srpna 2022. Podrobné informace jsou k nahlédnutí v dokumentu "informace pro nové i stávající strávníky".

 


 

CENY OBĚDŮ OD 1. 9. 2022:

Studenti ... 43,00 Kč
Zaměstnanci ... 62,00 Kč
Cizí strávníci ... 98,00 Kč

 


 
Školní stravování ve školní jídelně Střední průmyslové školy stavební, Plzeň od 1. září 2021

Vyzvedávat obědy nemohou žáci v izolaci nebo s nařízenou karanténou, ale ani zákonní zástupci a třetí osoby, pokud jsou v izolaci nebo karanténě. Rovněž nesmí do prostor školní jídelny vstupovat nemocná osoba. Strávníci musí být usazeni tak, že mezi nimi je odstup alespoň 1,5 metru, s výjimkou strávníků sedících u jednoho stolu, u jednoho stolu sedí nejvýše 6 strávníků, jedná-li se o dlouhý stůl, lze u něj usadit více strávníků tak, že mezi skupinami nejvýše o 6 strávnících, je rozestup alespoň 1,5 metru; provozovatel nepřipustí ve vnitřních prostorách provozovny více strávníků, než je ve vnitřních prostorách provozovny míst k sezení pro strávníky.

 

Děti a žáci (případně zaměstnanci), kteří se nepodrobí testování a současně se na ně nevztahuje žádná z výjimek (tj. žáci a zaměstnanci, kteří jsou povinni po celou dobu pobytu ve škole nosit respirátor/roušku), jsou povinni při konzumaci stravy a nápojů dodržovat odstup od ostatních osob (tedy těch, kteří se testují, mají ukončené očkování, jsou po prodělání nemoci, případně nemohou vůbec nosit respirátor/roušku) nejméně 1,5 m.

V Plzni dne 29. srpna 2021 Jitka Maulová
ředitelka školy

 


 

VÝDEJ OBĚDŮ:

Studenti a zaměstnanci ... 10:45 - 15:00 hod
Cizí strávníci ... 10:30 - 10:45 hod

 

POKYNY PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ STRÁVNÍKY
K nahlédnutí  ZDE
Přihláška ke stravování ZDE

 


 

Ve školní jídelně při SPŠ stavební, Plzeň,Chodské nám. 2, vchod ze Soukenické ul. uvádíme od 1. 9. 2014 na jídelních lístcích obsah alergenů v použitých potravinách.

Menu:

   • polévka
   • výběr ze dvou hlavních jídel
   • výběr ze dvou nealko nápojů
   • dezert či ovoce několikrát do týdne

 

Více informací na tel. 378 010 824 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

   • Cílem naší jídelny je spokojený a dobře najedený strávník.
   • Jídelníčky sestavujeme v rámci zásad správné a zdravé výživy, dle finančních možností jej doplňujeme čerstvým ovocem, zeleninou a mléčnými výrobky.
   • Strávník si může vybrat ze dvou jídel.
   • Na jídelních lístcích označujeme alergenní složky. Seznam alergenů je vyvěšen na nástěnce ŠJ.
   • Pravidelně zařazujeme nové receptury z české i mezinárodní kuchyně.
   • Vaříme zdravě, používáme kvalitní oleje, objednáváme maso nejvyšší jakosti, vždy čerstvé, mleté maso meleme sami . Polévky jsou poctivý vývar.
   • V souladu s moderními výživovými trendy snižujeme podíl živočišných tuků a naopak zvyšujeme podíl tuků rostlinných.
   • Jídlo připravujeme pomocí nových technologií v souladu se zásadami zdravé výživy. Naše moderní konvektomaty zaručují zdravé vaření pomocí horkého vzduchu a páry. Takto upravené potraviny si zachovávají dostatek vitamínů a živin a nedochází u nich k tepelným a chuťovým ztrátám. Potraviny takto upravené si zachovávají dostatek vitamínů a živin.

Dokumenty přihláška ke stravování a provozní řád školní jídelny je možné stáhnout na úřední desce.

 

Naposledy změněno pátek, 02 září 2022 07:35

52 event(s) can not be shown because no menu link allows the display.
Prosinec 2022
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top