StudentNabídka zaměstnáníAPB Plzeň, s.r.o.

APB Plzeň, s.r.o.

APB Plzeň a.s.
Staňte se součástí stabilní a silné soukromé společnosti APB - PLZEŇ a.s. Patříme mezi přední
dodavatele zemních prací, demolic, nadrozměrné dopravy, jeřábových prací a dalších služeb.
APB-PLZEŇ a.s je ryze česká společnost, která si zakládá na vysoké odbornosti. Proto hledáme
kvalifikované a zodpovědné zaměstnance, kterým nabízíme dobré a pravidelně vyplácené
výdělky. Jako zaměstnanec oceníte také práci s moderními technologiemi, kvalitními stroji
a nadstandardně vybavené zázemí.
Proč pracovat u nás?
Firma s tradicí od roku 1991.
Naši zaměstnanci se stávají odborníky ve svém oboru. Od začátku spolupráce s novými kolegy
klademe velký důraz na jejich důkladné zaškolování, vzdělávání a jejich další profesní rozvoj
v naší firmě.

Nabízíme pozice:

Cenař, kalkulant pro zemní práce, demolice a inženýrské sítě

pracoviště: Losiná
vzdělání: ukončené vzdělání stavebního směru/ vhodné i pro absolventy
řidičský průkaz: B - aktivní řidič
nástupní termín: dle domluvy

nabízíme: zaměstnání v ryze české firmě, penzijní připojištění, odborné zaškolení, možnost
zvyšování kvalifikace, zajímavé platové podmínky, bonusové odměny, odměna za doporučení
nového zaměstnance, závodní stravování
požadujeme: znalost stavební výkresové dokumentace, znalost německého nebo anglického
jazyka, znalost příslušných norem a legislativy výhodou, organizační a komunikativní schopnosti, vlastní
dopravu do sídla firmy, časovou flexibilitu, zodpovědnost, znalost PC
náplň práce: zpracování cenové nabídky, příprava rozpočtu materiálu, jednání se zákazníkem

Stavební mistr - junior

vzdělání: SŠ stavebního směru
nástupní termín: dle dohody

požadujeme: SŠ vzdělání stavebního zaměření, praxe v oboru není podmínkou, vhodné pro absolventy, řidičský průkaz sk.B, organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, zodpovědnost, znalost výkresové dokumentace, znalost práce na PC

náplň práce: zajišťuje řízení stavby, vede pracovní a stavební dokumentaci, kontroluje dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě, odpovědnost za včasné a kvalitní předání díla

nabízíme: zaměstnání v ryze české firmě, penzijní připojištění, odborné zaškolení, možnost zvyšování kvalifikace, zajímavé platové podmínky, bonusové odměny, služební vozidlo, závodní stravování

Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás :
Personální oddělení APB Plzeň a.s.
Mobil: +420 724 430 791

Naposledy změněno pátek, 21 květen 2021 05:04

652 event(s) can not be shown because no menu link allows the display.
Září 2021
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23