Tým studentů GenEkoS (přejmenovaný Ekotým) z naší stavárny pro vás díky finanční podpoře nadačního fondu Zelený poklad chystá menší překvapení. V příštím školním roce dokončíme projekt "Ekologická učebna aneb učíme se bydlet udržitelně". Čeká na vás nejen místo, kde bude radost vzdělávat se, ale také ukázky vychytávek do domácnosti, knihovna zaměřená na udržitelnou výstavbu a bydlení, místo k pořádání swapů a další akce.
Učebnu bychom vám chtěli představit ve druhém pololetí školního roku 2021/2022.
 
Budeme se těšit!

na školní rok 2021/22 se budou vydávat od 1. září 2021 v sekretariátu školy.

 

Nově založená projekční kancelář nabízí možnost samostatné činnosti pod odborným vedením v oblasti projektování staveb pro rodinné bydlení a dalších drobných pozemních staveb. Vhodné pro absolventy SPŠ, kteří mají zájem získat praxi pro autorizaci, příp. pro studenty následného bakalářského či inženýrského studia, kteří hledají brigádu v oboru. Požadujeme znalost práce v AutoCAD příp. CADKON a znalosti navrhování staveb odpovídající dosažené úrovni vzdělání. Nabízíme možnost osobního rozvoje v oboru, získání znalostí pro samostatnou projekční činnost a získání praxe pro autorizaci v oboru pozemních staveb. Pracovní doba  bude dohodnuta individuálně a finanční ohodnocení bude po zapracování odpovídat odvedené práci. Místo práce - Plzeň.

 

dumje haus

NEJVĚTŠÍ VÝROBCE MODERNÍCH DŘEVOSTAVEB V ČR HLEDÁ ABSOLVENTY NA POZICE:

 

PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR DŘEVOSTAVEB, PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY, OBSLUHA CNC.

Jsme firma disponující největší a nejmodernější linkou pro výrobu panelových dřevostaveb v ČR.

Rozšiřujeme svoji výrobu, neustále modernizujeme technologie (Weinmann, Hundegger, Isoblow). Nabízíme práci se špičkovými programy ( Sema, Granit ). Výborné platové podmínky a řada dalších benefitů jsou u nás samozřejmostí. Kontaktujte nás a zajistěte si pracovní místo po dokončení studia.

DŮM JE HAUS
Miluše Skuhravá
Žákava 162
332 04  Žákava
Česká republika
Telefon: 377 882 463

https://www.dumjehaus.cz/projektant/

E- Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Desátého června 2021 by se zesnulý choť britské královny, princ Philip, vévoda z Edinburghu, dožil sta let. Možná jste v pátek 11.6. na ČT24 zaregistrovali pořad věnovaný vévodovi a jeho odkazu, především Mezinárodní ceně vévody z Edinburghu (DofE). Pokud ne, podívejte se v přiloženém odkazu: https://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/221411058130611/. Najdete tam i exkluzivní rozhovor s princem Edwardem, který je současným patronem DofE a moc hezky hovoří o myšlence stojící za projektem svého otce. 
A my pro vás při té příležitosti máme dobrou zprávu! V současné době se tým učitelů ze stavárny školí, aby se pro vás mohli stát mentory, partnery a průvodci Mezinárodní cenou vévody z Edinburghu. Budeme se na zájemce těšit od září 2021! 

Mimořádný termín praktických maturitních zkoušek je vyhlášen na 21.6. - 22.6. 2021. Rozpisy budou zveřejněny po ukončení ústních maturitních zkoušek, tj. po 10. 6. 2021.

Výuka bude probíhat od 8. 6. 2021 bez roušek. O přestávkách a ve společných prostorách povinnost roušek zůstává.

Informace k volbám do školské rady jsou v příloze tohoto článku. Je tam pozvánka k volbám i informace pro pedagogy.

Strana 1 z 27

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top